Modern yaşam merkezleri sunan Evista fırsatlar dünyasını keşfetmek için Grup Şirketimiz Evista İnşaat web sitesini inceleyiniz! Evista İnşaat
Sort By: Direction:
 • Maskan Süt

  Maskan Süt

  Yeni teknolojimiz ile size sütün ilk günkü tazeliğini uzun süre saklayabileceğiniz, doğal ve lezzetli Maskan Günlük Süt’lerini sunuyoruz.

 • Maskan Civil Peynir

  Maskan Civil Peynir

  Maskan Civil Peynir enerji değeri yüksek ve protein, kalsiyum ve B2 vitamini yönünden zengin bir besindir. 100 gram Maskan Civil Peynir 200 gram ete eş değer protein bulunmaktadır.

 • Maskan Ayran

  Maskan Ayran

  Maskan Günlük Süt’ten gelen lezzetle üretilen Maskan Ayran’lar, lezzeti ve kıvamıyla öne çıkıyor.

  Yaz aylarının vazgeçilmez içeceği Maskan Ayran, tümörü önlüyor. Ayran, içindeki yoğurt bakterilerinin “anti kansorejen” etkisiyle kanserin oluşumunu önlüyor ve tümör

 • Maskan Beyaz Peynir

  Maskan Beyaz Peynir

  Doğal ve lezzeti ile sofralarınızın vazgeçilmezi Maskan Beyaz Peynir sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme için ihtiyacınız olan protein, mineral ve vitamin içeriği açısından zengin bir besindir.

 • Maskan Yoğurt

  Maskan Yoğurt

  Türk Gıda Kodeksi gereği hiçbir katkı maddesi içermeyen Maskan Yoğurt, sabahtan akşama kadar günün her saatinde yenebilir.Yoğurt daima suyuyla birlikte yenmelidir.Süzme yoğurtta "B" vitamini kalmaz.Çünkü,vitaminler hep yoğurdun suyundadır.

 • Maskan Kaşar Peynir

  Maskan Kaşar Peynir

  Maskan Kaşar Peynir, doğal lezzeti ve zengin besin değeri ile sofralarınızı şenlendirir. Sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine kadar her öğünde keyifle tüketilir.

 • Maskan Kaymak

  Maskan Kaymak

  Maskan Kaymak, sütün yağını yoğunlaştırarak elde edilen bir süt ürünüdür. Sütü hafif ateşte çalkalayarak veya belli bir soğuklukta bırakarak elde edilen koyu ve yağlı özdür.

 • Maskan Tereyağ

  Maskan Tereyağ

  Maskan Tereyağı, Erzurum ikliminin meralara sunduğu bereketle süt üreticilerimiz tarafından işletmemize gelen sütün yağının alınarak, mayalanıp, aroması geliştirildikten sonra ustalarımızın hünerli elleriyle işlenmesi ile sofralarınıza ulaşmaktadır.

 • Maskan Lor Peynir

  Maskan Lor Peynir

  Maskan Lor peyniri, protein, kalsiyum, fosfor açısından zengin bir peynir çeşididir. Tuz kısıtlaması olanlar, vücudunda ödem olanlar ve kilo kontrolü sağlamak isteyenler için uygundur.

TOP